Par Mums

Paldies, ka mūs atradāt – The Left Door Bar garšu, aromātu un sajūtu pasaulē, kas atrodas pa kreisi durvīs no INDEXCAFE!

Mēs esam radījuši jums kokteiļu piedāvājumu ar rūpīgi izmeklētiem alkoholiskiem dzērieniem, pašu gatavotām kokteiļu sastāvdaļām un ar pārdomātu pagatavošanas tehnoloģiju, kas tikai šādā salikumā papildina viens otru un rada neatkārtojamus dzērienus! Visu dzērienu piedāvājumā esam vadījušies, lai tie būtu no dabīgām sastāvdaļām, nevainojumu reputāciju un labām rekomendācijām.

The Left Door Bar atrodas skaistajā Rigas tā saucamajā” klusajā centrā” no 2014.gada, kur ar līdzīgi mierīgu un klusu atmosfēru viesi bauda kotkeiļus, ēdienus, sarunājas, uzsāk draudzību.

Mūsu mērķis ir, lai katrs viesis aiziet apmierināts un cenšamies katram iedot personīgu pieskārienu!

Mūsu komandā strādā jauni un netik jauni, bet talantīgi bārmeņi, pie kuriem viesi atgriežas un iesaka saviem draugiem! Publiskajā telpā lepojamies ar vairākām balvām mūsu bārmeniem, par goldalgotām vietām vietējos un starptautiskos konkursos!

Kokteiļkarte ir plaša un dažāda, kura apmierinās jebkuras garšas kārpiņas. Arī ēdienos cenšamies atrast jaunas garšas, bet neaizmirst, ka paēdis viesis ir viesmīlības vēsturiskajos pamatos.

Laipni lūdzam kreisajās durvīs!